Trenerzy

Trenerzy Boot Camp Polska są pasjonatami ruchu na świeżym powietrzu.

Z wielkim zaangażowaniem wspierają, motywują i budują grupę, żebyście chcieli się ruszać. Mają liczne sportowe osiągnięcia i wieloletnie doświadczenie trenerskie. Są na bieżąco z najnowszymi technikami ćwiczeń i potrafią zadbać o bezpieczeństwo zespołu. wszyscy są absolwentami Akademii Boot Camp Polska.

Zmotywujemy Cię do działania! Rusz się z nami!
 

Mariusz Łaciak

SILESIA - HEAD COACH - Ryszard Grzywocz

Absolwent AWF Katowice. Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej. Pracownik naukowy AWF Katowice. Zainteresowania – kontrola treningu, odnowa biologiczna, jogging, Nordic Walking, biegi ultradługie, wysiłki ekstremalne, zdrowie a sport, sport kobiet. Boot Camp. 
Publikacje naukowe i popularno - naukowe – 52, w tym 4 obcojęzyczne oraz 2 publikacje zwarte. Udział w konferencjach naukowych i metodyczno - szkoleniowych – 46.
Dyplom trenera kl. Mistrzowskiej w Lekkiej Atletyce w 2010, instruktor Rekreacji Ruchowej z Narciarstwa Biegowego, Rekreacji Ruchowej z Pływania, Actim Nordic Walking (Elite Poland Fitness School), rekreacji ruchowej z narciarstwa zjazdowego, rekreacji AWF Katowice Nordic Walking, Gymstick Muscle, Boot Camp Polska.

SILESIA - HEAD COACH - Adrian Górny

Już od młodych lat był związany ze sportem. Trenował lekkoatletykę, piłkę nożną, kajakarstwo, boks. W 2010 roku odnalazł swoje miejsce na macie trenując Brzylijskie Jiu-Jitsu i Grappling. Odnotowując kilka startów w zawodach, w tym start na Mistrzostwach Europy IBJJF 2015 w Lizbonie. Swoje doświadczenie trenerskie zdobył w Wielkiej Brytanii, gdzie trenował dziesiątki podopiecznych szlifując przy tym swój fach. Zwolennik i pasjonat treningu funkcjonalnego, lubi pracować z problemami posturalnymi. Maniak zgłębiania wiedzy na temat metodyki i psychologii treningowej. Kwalifikacje: - Level 3 Trener Personalny i Trener sportowy (Oxford Collage) - Level 2 Instruktor Siłowni (Northampton Collage) - Instruktor Kettlebells - Instruktor Treningu Obwodowego - Instruktor Indoor Cycling - Instruktor pływania

SILESIA - Marzena Piech

Trener Fitness, Trener Personalny i Specjalista ds. Żywienia. Zaraża sportem gdzie się da, kogo się da, daję z siebie 100% każdego dnia, bo oprócz powtarzania jak mantry hasła: „NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”, druga dewiza to „PO PIERWSZE LUDZIE”. Swoją pracę traktuje bardziej jak misję (jest ultramaratonką (50 KM, 70 KM), maratonką, TRIATHLONISTKĄ, trenerką indoor walking, fitness-jogging, nordic walking, oraz BOOT CAMP, ponadto jestem specjalistą ds. żywienia oraz absolwentką AWF w Katowice. Bieganie to jej pasja! Zdobyła Koronę 5 Maratonów Polski w 2 lata, Koronę 5 Półmaratonów Polski w 12 miesięcy. Kolejnym wyzwaniem będzie zdobycie Korony Maratonów Świata. W pracy trenera stawiam na pełny profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

SILESIA - Magdalena Kłos

Jestem wykwalifikowanym trenerem personalnym. Na co dzień studiuję na katowickim AWF. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje udziałem w różnych szkoleniach i kursach. Jest instruktorem BOOT CAMP, ukończyła kurs treningu kobiet w ciąży i po porodzie, między innymi skończyła Medical Fitness w Krakowie. Specjalizuje się w treningu siłowym kobiet, ale również współpracuje z kobietami po porodzie. W pracy jest perfekcjonistką, dlatego na treningach zwraca uwagę na każdy szczegół, od techniki ćwiczeń, po atmosferę. Ćwicząc z Magdą, szybko zauważysz, że to, co robi to, nie jest dla niej zwykła praca, a pasja, do której przykład całe serce.

SILESIA - Dominika Augustyn

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od najmłodszych lat związana z Lekką Atletyką. Początkowo jako zawodnik, obecnie Trener i Sędzia Lekkiej Atletyki. Podczas studiów zdobyła wiele cennych kwalifikacji; tytuł Instruktora Pływania oraz Ratownika WOPR i tytuł Trenera Personalnego. Rozpoczęła swoją przygodę od pracy z najmłodszymi w zakresie LA, by móc wciąż poszerzać swoje kompetencje i pasją zarażać innych. Ma świetną etykę pracy i jest zawsze uśmiechnięta.

SILESIA - DĄBROWA GÓRNICZA - Angelika Kmak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor i Sędzia Lekkiej Atletyki, Trener Personalny , Instruktor Fitness dla Kobiet w ciąży i po porodzie , Trener Boot Camp Polska. Sportową przygodę rozpoczęła od lekkiej atletyki, gdzie nauczyła się systematyczności i ciężkiej pracy. Poświęciła sporo czasu na rozwijanie sportowych pasji i doskonalenie swojej wiedzy oraz umiejętności by móc się nimi teraz dzielić. Aktywność fizyczna sprawia jej radość i chce nią zarażać innych.

WARSZAWA - COACH FELLOW - Tomasz '#Horek' Horecki

Propagator ruchu i zdrowego trybu życia. Współzałożyciel projektu BOOT CAMP POLSKA. Współrozwijał program Spirolife wspierający zmianę stylu życia i nawyków wg. japońskiej filozofi małych kroków - Kaizen. Od zawsze związany ze sportem. Jako dziecko uprawiał narciarstwo alpejskie, reprezentował swoją szkołę w piłce ręcznej, nożnej i koszykówce. W liceum trenował karate kyokushin i boks na studiach. Działał czynnie w Sekcji Narciarskiej AZS SGH i reprezentował Szkołę Główną Handlową w narciarstwie. Instruktor sportu i rekreacji. Ukończył szkolenia Zdrowy Kręgosłup IFAA oraz Street Workout Lvl.1 w Ghetto Workout Poland. Uzyskał certyfikat Instruktor BOOT CAMP I u David'a Stauffer'a w EURO FITNESS SCHOOL. Specjalizuje się w trenigach LIGHT z ukierunkowaniem na zdrowy kręgosłup. Motywuje do ruchu oraz rozpyla pozytywną energię w realu jak i na fejsie.

WARSZAWA - Marcin Chrzanowski

Student Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Akademii Obrony Narodowej, certyfikowany instruktor Ghetto Workout Poland oraz Boot Camp Polska. Ze sportem związany od dziecka. Na początku ćwiczył karate, później piłkę nożną. Po tym nasz trener miał przerwę spowodowaną problemami zdrowotnymi. Wstał po tym jeszcze silniejszy i chodził na siłownię, zaczął biegać. Marcin jest regularnym uczestnikiem biegów ulicznych czy biegów przeszkodowych. Trenuje Street Workout od początku 2015 roku i również od czerwca 2016 zaczął trenować Muay Thai. Sport to jego pasja i stara się nią zarażać i motywować do działania osoby w swoim otoczeniu. Prowadzi w tym celu swój fan page - Wybiegaj Życie.

WARSZAWA - Damian Orłowski

Instruktor paralotniowy zakochany w górach, żyjący w przekonaniu iż ograniczenia istnieją tylko w naszych umysłach. Miłośnik zdrowego stylu życia oraz aktywności sportowej uwielbiający przekraczać ludzkie granice - bo w tedy czuje, że żyje. Propagator leczenia i hartowania ciała zimnem. Moje motto: " W zdrowym ciele - zdrowy duch" Ulubione aktywności: paralotniarstwo, kitesurfing, wspinaczka. Zapraszam na wspólne treningi oraz personalny fanpage.

WARSZAWA - Monika Zarzycka

Dziewczyna nie do zdarcia, zwyciężczyni i jedyna kobieta w 2016 roku, która ukończyła Runmageddon Ultra w Myślenicach! Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, instruktorka nart zjazdowych, kulturystyki, animator czasu wolnego, odbyła kilka certyfikowanych kursów dotyczących różnych form treningu funkcjonalnego. Sport to jej największa pasja, jest od niego uzależniona. Uwielbia biegi długodystansowe oraz survivalowe, ma na swoim koncie przeszło 20 maratonów, biegi górskie i bieg ultra ale nie odmawia sobie także masowych biegów ulicznych na krótsze dystanse. Uważa, że dzień bez uśmiechu i aktywności fizycznej jest dniem straconym. Entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż sport jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze oraz zdrowsze życie. Jej motto: Nie czekaj na przypływ energii, zacznij działać, ona sama przyjdzie.

WARSZAWA - Kinga Kubica

Studentka Wychowania Fizycznego na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie , trener personalny, instruktorka kulturystyki. Najmłodsza certyfikowana z wyróżnieniem, Instruktorka Strong First Kettlebell Hardstyle, jedna z kilkunastu kobiet.  Sport to jej pasja i sposób na życie. Trenuje crossfit, kettlebells, wolne ciężary, biegi długodystansowe oraz survivalowe. Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka oraz funkcjonalności w treningu. Poprawa siły, zdrowia i sprawności jej Podopiecznych to dla niej cel nadrzędny. Kinga prowadzi lifestylowego bloga oraz fanpage, na którym zaraża szaloną miłością do aktywności fizycznej i zdrowego, pysznego odżywiania! W wieku 19 lat przebiegła swój pierwszy maraton. Propagatorka hasła "dziewczyny też trenują z ciężarami".  Na swoich treningach przekazuje dobrą energię, niepostrzeżenie dając niezły wycisk.

KRAKÓW - Łukasz Osuchowski

Z zawodu trener personalny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat nastawiony na sport do którego wprowadzali go, mama dwukrotna mistrzyni Polski w pływaniu i tata 400 metrowiec i kulturysta. Jest instruktorem/trenerem: muay thai i kickboxingu, kulturystyki, gimnastyki korekcyjnej, pływania, piłki nożnej, kettlebells, cross fit i TRX. Na moich treningach nie ma czasu na nudę. Moją rolą jest to by postawić znaki na drodze i pokierować, zmobilizować tak by zaszczepiony zapał zmienił się w ogień, a równowaga pomiędzy pięknym umysłem a pięknym ciałem została osiągnięta. Motto „ Harmonijny rozwój ciała i ducha”.

POZNAŃ - Magdalena Bentkowska

Z wykształcenia Architekt Krajobrazu, certyfikowany Funkcjonalny Trener Personalny, z zamiłowania biegaczka OCR (biegów z przeszkodami), reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy OCR w Holandii w 2017 roku. Ze sportem związania od zawsze - od narciarstwa i jazdy konnej przez sporty zespołowe, tenis aż po bieganie, crossfit i trening funkcjonalny. W Poznaniu współprowadzi treningi dla drużyny OCR Dirty Sparrows. Astmatyczka, stara się udowodnić, że sport i ruch są najlepszym sposobem na poskromienie tej choroby. Jako trener stara się pomóc podopiecznym pokonywać swoje bariery (fizyczne i mentalne) i motywować do ciągłego rozwoju. Prowadzi fanpage Ruda Biega Jak Szalona.

TRÓJMIASTO - Wojciech Sakłak

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny tejże uczelni. Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, autor kilkunastu publikacji naukowych. Ukończył Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Oświatą, Psychologii Sportu oraz Trenerskie w Narciarstwie Alpejskim. Aktualnie pracuje na stanowisku starszego wykładowcy w Zakładzie Sportów Rekreacyjnych w AWFiS w Gdańsku. Trener klasy II w narciarstwie alpejskim, instruktor sportu w narciarstwie zjazdowym PZN i w unihokeju, instruktor Rekreacji Ruchowej w narciarstwie zjazdowym, biegach na orientację, piłce ręcznej, piłce nożnej, piłce siatkowej, koszykówce, Nordic Walking, Boot Camp Polska. Prowadził drużynę Mistrza Polski i Kadrę Narodową Kobiet w unihokeju. Jako ekspert w zakresie unihokeja i nowoczesnych form zabaw i gier ruchowych prowadził szkolenia dla trenerów i nauczycieli w ogólnopolskich programach Junior-Sport i Multi-Sport. Ulubione aktywności to: narciarstwo, rower i windsurfing.

TRÓJMIASTO - Andrzej Tokarski

Instruktor Indoor Cycling z licencją A i wieloletnim doświadczeniem rowerowym, trener boot camp, maratończyk, triathlonista i Ironman, alpinista - prowadzi komercyjne wyprawy wysokogórskie - obecnie w trakcie zdobywania Korony Ziemi, mówca motywacyjny, programista, kompletny świr.

ZAKOPANE - Konrad Motor

Student studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na Wydziale Wychowania Fizycznego. Biegacz narciarski, wieloletni członek Kadry Narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Świata w Biegach Narciarskich oraz Pucharu Świata. W trakcie specjalizacji trenerskiej na AWF Katowice; instruktor Nordic Walking. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, obecnie jestem członkiem AZS AWF Katowice. Propaguję aktywny tryb życia, prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży przede wszystkim w zakresie narciarstwa biegowego. W swojej pracy kieruję się zasadą, że sport ma przynosić radość a zrównoważony trening ma wywoływać uśmiech na twarzy!

partnerzy:

                        SUPERfeet             logo salomon time to play                    

               OK system              Fit Profit              

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.