Blog

6 lutego 2014

Środa, ranek - zwykle to mój dzień treningu biegowego, jedyny ranek gdy zdążam zjeść śniadanie (już zmądrzałam - nie biegam na czczo), założyc buty, pulsometr (Polar RC3 GPS) i wychodzę na półtorej godziny biegowej randki z samą sobą i buzującymi endorfinami. W zeszłym tygodniu zrobiłam jednak wyjątek. Zwykle tak łatwo nie odmawiam sobie takiej przyjemności, chyba że czeka mnie coś jeszcze bardziej ekscytującego.

14 stycznia 2014
Rajd 360 stopni coraz bliżej dlatego już pora na parę nowinek o tym, co porabia BOOT CAMP TEAM. A my - trenujemy i zaczynamy kompletować całe niezbędne wyposażenie.
16 grudnia 2013
W zawodach startują drużyny najczęściej złożone z 2 lub 4 osób, obojga płci. Celem jest pokonanie trasy wyznaczonej przez punkty kontrolne. Drużyna przez cały czas porusza się razem. Aby ukończyć rajd, na każdym punkcie kontrolnym musi pojawić się w komplecie!
10 marca 2013
Zacznijmy od teorii: „rozgrzewka jest to seria prostych ćwiczeń o narastającej intensywności służąca rozgrzaniu, uelastycznieniu mięśni i przygotowaniu organizmu do wysiłku”.

partnerzy:

                        SUPERfeet             logo salomon time to play                    

               OK system              Fit Profit              

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.