Przygotowanie do biegów przeszkodowych

Zwykłe bieganie Cię już znudziło? Żaden problem! Nasza ekipa specjalizuje się również w Biegach Przeszkodowych! Biegi takie jak np. Runmageddon nie są nam obce! ;) Nasi trenerzy pokażą Wam, jak oni się przygotowują do biegów przeszkodowych oraz lifehacki, które im pomagają na wielu takich biegach! ;) Czas się ruszyć i wpaść do nas na tego typu trening! :) 

Dowiesz się miedzy innymi jak pokonywać wysokie ścianki na biegach przeszkodowych. 

Nasi instruktorzy ułatwią Ci to zadanie. Pokażą technikę, która sprawi, że będziesz chciał(a) w kółko pokonywać tą przeszkodę. Na zajęciach możesz spotkać też czołganie...OO TAK! Może i nie rozstawimy zasieków(stwierdzasz uff...moje ubranie jest bezpieczne) jednak przypilnujemy Ciebie tak, że poczujesz się jak na zawodach ;). Na miejskich konstrukcjach wzmacniamy siłę(a przede wszystkim uchwyt), która pomaga przy takich przeszkodach jak małpi gaj, wsponanie po linie czy pokonanie przeważnie na samym końcu żywej przeszkody ;).

Najważniejsze na biegach przeszkodowych jest wsparcie.

Biegnąc razem z nami możesz być pewny, że otrzymasz taką pomoc, jaką możesz zaobserwować na zdjęciach poniżej. Nic tak nie cieszy Boot Campowiczów jak niesienie sobie wzajemnej pomocy ;). 

Dzięki naszym treningom nie moimy się wody...

...oraz ognia

Mało motywacji? Biegnąc w Barwach Boot Camp otrzymasz darmową wejściówkę na nasz trening! Więcej info tutaj ;)

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Zachęcamy także do dołączenia do oficjalnej grupy na facebooku ;)

 

partnerzy:

    Agisko Powergym     SUPERfeet

Hutnik Warszawa   logo salomon time to play  Runmageddon - będzie piekło!     

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.