Partnerzy

Organizacje

Multisport

Od kilkunastu lat wspierają aktywny i zdrowy tryb życia pracowników firm i instytucji, motywują ich do działania! To firma, która w ekspresowym tempie rozwija się na terenie kraju. W 2015 roku sprzedaż kart sportowych wyniósł ponad 613 tysięcy.

Centrum sportów ekstremalnych FAZA

Centrum sportów ekstremalnych FAZA stanowi wsparcie dla BootCampPolska przy organizacji eventów zarówno na ziemi jak i w powietrzu a ich motto brzmi:
"Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo wyznajemy zasadę, że ograniczenia istnieją tylko w ludzkich umysłach ... "
FAZA jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego extremalnego team buildingu. 
Wychodzimy naprzeciw pracowniczej integracji, zwiększenia motywacji i poprawy relacji panujących w firmie, co w połączeniu ze świetną zabawą, daje gwarancję realizacji tych celów.

Odzież i akcesoria

Salomon

Jednym z najważniejszych celów marki jest tworzenie produktów, które pozwolą ich użytkownikom czerpać niczym nieograniczoną radość z uprawianych aktywności. Salomon dzięki współpracy z licznymi ekspertami oraz sportowcami tworzy produkty dostosowane do różnych dyscyplin sportowych – nie krępujące ruchów, komfortowe,  funkcjonalne.

Marka tworzy produkty, z zastosowaniem najnowszych technologii oraz materiałów, dzięki którym użytkownik może rozwijać swoją pasję i przenosić się na coraz wyższe poziomy zaawansowania.

Salomon „gra z wyznaczonymi zasadami, tak by każda podejmowana aktywność przynosiła jak najwięcej satysfakcji. Markę wyróżnia ciekawość, chęć czerpania radości z podejmowanych aktywności sportowych, optymistyczne podejście, oddanie i skupienie na wyznaczonych celach. Życie dostarcza marce nowych inspiracji, pokazuje nowe możliwości, które stara się jak najlepiej wykorzystywać.

Polar

Słuchanie głosu swojego ciała to jedno, a rozumienie jego mowy – to coś całkowicie odmiennego. Firma Polar pomaga klientowi w uzyskiwaniu najbardziej szczegółowych danych treningowych. Dzieje się tak dzięki połączeniu wiedzy w takich dziedzinach jak sport, fizjologia i elektronika, z głębokim zrozumieniem potrzeb klienta. Nie dziwi więc fakt, że od 1977 roku Polar jest pionierem w zakresie innowacji technologicznych i produkcji monitorów pracy serca.

Aktywni klienci Boot Camp Polska mogą otrzymać 15% zniżki na sporttestery Polar.

SUPERfeet

Od 1977 roku Superfeet przyczynia się do niezwykłych osiągnięć ludzi, zmieniając komfort i działanie ich butów. Wszystkie nasze produkty są zgodne z zasadami biomechaniki układu ruchu a ich kształt oparty jest na założeniach medycyny podiatrycznej. Pomagają w szerokim zakresie problemów związanych ze zdrowiem stóp.

PROFIT EQUIPMENT

Od stycznia 2012 roku zajmujemy się sprzedażą sprzętu sportowego. Swoją działalność rozpoczynaliśmy prowadząc sprzedaż na popularnym serwisie aukcyjnym - zdobywając przy tym rzeszę stałych i zadowolonych Klientów. Dobierając asortyment oferowany naszym Klientom zawsze staramy się utrzymać wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych zagranicznych marek takich jak TRX, jak również towary pod naszą marką ProFit360, produkowane na nasze specjalne zamówienie. Obecnie oprócz Klientów indywidualnych, zaopatrujemy również wiele fitness-clubów, trenerów personalnych oraz sklepów sportowych.

Wsparcie sportowców

POWERGYM

Hiszpańska firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku medycyny sportowej. W tym czasie nasze produkty były i są uznawane za produkty najwyższej jakości. Cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno zawodowych sportowców, jak i organizacji z zakresu medycyny sportowej, takich jak CAR SANT CUGAT.
POWERGYM współpracuje z klubami sportowymi na najwyższym światowym poziomie. Z naszych usług korzystają narodowe federacje wioślarskie, kolarskie, czy kluby piłkarskie ze światowej czołówki.

Aktywni klienci Boot Camp Polska mogą otrzymać 10% zniżki.

High Level Center

To miejsce, dedykowane osobom, które świadomie i aktywnie uprawiają sport. To unikalne miejsce lifestylowe dla wszystkich, którzy podążają za modą na zdrowy tryb życia.
Wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami, związkami sportowymi,kadrami narodowymi utwierdziło nas w przekonaniu, że na polskim rynkubrakowało miejsca, w którym klient otrzyma cały pakiet usług na najwyższym poziomie: badania lekarskie i wydolnościowe, opieka fizjoterapeuty, konsultacje dietetyczne, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów i to wszystko w jednym miejscu.

Aktywni klienci Boot Camp Polska mogą otrzymać 10% zniżki.

AGISKO

To obecnie lider na światowym rynku w produkcji naturalnych suplementów diety, przeznaczonych dla sportowców wyczynowych.
Be Strong, Go Fast, Stay Natural!!

Aktywni klienci Boot Camp Polska mogą otrzymać 10% zniżki.

FIZMED

FIZMED

Gabinet rehabilitacyjny Fizmed powstał w 2013 roku z myślą o pomocy osobom z rożnymi urazami narządu ruchu, jak również dla ludzi, którzy potrzebują odpoczynku i oderwania się od życia codziennego. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuję się rehabilitacją oraz masażami. Cechuje nas zaangażowanie, profesjonalizm i zadowolenie klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm z różnych branży.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów i masażystów, żeby zapewnić jak najwyższy standard wykonywanych usług. Naszym celem jest jak najlepsze poznanie potrzeb naszych klientów, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać u nich pełne zadowolenie z naszych usług. Tym sposobem jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców.

10zł zniżki na hasło 'Boot Camp'

Wydarzenia sportowe:

RUNMAGEDDON

WODA, OGIEŃ, BŁOTO,…
… przeszkody, końska dawka adrenaliny
i moment chwały na mecie.
To nasz sposób na sprawdzenie
CZY FAKTYCZNIE JESTEŚ
TAKI TWARDY albo TAKA TWARDA.
Obiecujemy, że BĘDZIE PIEKŁO!

Startując w TEAM BOOT CAMP POLSKA otrzymasz wsparcie drużyny oraz zniżkę grupową. Przy rejestracji wybieramy pole “Startuję w drużynie”, potem “Dołącz do istniejącej drużyny”, wybieramy Boot Camp Polska.

Przygotuj się do biegu przeszkodowego z drużyną Boot CampZ nami dowiesz się jak przygotować sie do Runmageddonu!

 

 

partnerzy:

             SUPERfeet   logo salomon time to play       Runmageddon - będzie piekło!     

OK system          Fit Profit

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.