Partnerzy

Organizacje

Centrum sportów ekstremalnych FAZA

Centrum sportów ekstremalnych FAZA stanowi wsparcie dla BootCampPolska przy organizacji eventów zarówno na ziemi jak i w powietrzu a ich motto brzmi:
"Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo wyznajemy zasadę, że ograniczenia istnieją tylko w ludzkich umysłach ... "
FAZA jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego extremalnego team buildingu. 
Wychodzimy naprzeciw pracowniczej integracji, zwiększenia motywacji i poprawy relacji panujących w firmie, co w połączeniu ze świetną zabawą, daje gwarancję realizacji tych celów.

Odzież i akcesoria

Salomon

Jednym z najważniejszych celów marki jest tworzenie produktów, które pozwolą ich użytkownikom czerpać niczym nieograniczoną radość z uprawianych aktywności. Salomon dzięki współpracy z licznymi ekspertami oraz sportowcami tworzy produkty dostosowane do różnych dyscyplin sportowych – nie krępujące ruchów, komfortowe,  funkcjonalne.

Marka tworzy produkty, z zastosowaniem najnowszych technologii oraz materiałów, dzięki którym użytkownik może rozwijać swoją pasję i przenosić się na coraz wyższe poziomy zaawansowania.

Salomon „gra z wyznaczonymi zasadami, tak by każda podejmowana aktywność przynosiła jak najwięcej satysfakcji. Markę wyróżnia ciekawość, chęć czerpania radości z podejmowanych aktywności sportowych, optymistyczne podejście, oddanie i skupienie na wyznaczonych celach. Życie dostarcza marce nowych inspiracji, pokazuje nowe możliwości, które stara się jak najlepiej wykorzystywać.

SUPERfeet

Od 1977 roku Superfeet przyczynia się do niezwykłych osiągnięć ludzi, zmieniając komfort i działanie ich butów. Wszystkie nasze produkty są zgodne z zasadami biomechaniki układu ruchu a ich kształt oparty jest na założeniach medycyny podiatrycznej. Pomagają w szerokim zakresie problemów związanych ze zdrowiem stóp.

Wsparcie sportowców

AGISKO

To obecnie lider na światowym rynku w produkcji naturalnych suplementów diety, przeznaczonych dla sportowców wyczynowych.
Be Strong, Go Fast, Stay Natural!!

Aktywni klienci Boot Camp Polska mogą otrzymać 10% zniżki.

Wydarzenia sportowe:

RUNMAGEDDON

WODA, OGIEŃ, BŁOTO,…
… przeszkody, końska dawka adrenaliny
i moment chwały na mecie.
To nasz sposób na sprawdzenie
CZY FAKTYCZNIE JESTEŚ
TAKI TWARDY albo TAKA TWARDA.
Obiecujemy, że BĘDZIE PIEKŁO!

Startując w TEAM BOOT CAMP POLSKA otrzymasz wsparcie drużyny oraz zniżkę grupową. Przy rejestracji wybieramy pole “Startuję w drużynie”, potem “Dołącz do istniejącej drużyny”, wybieramy Boot Camp Polska.

Przygotuj się do biegu przeszkodowego z drużyną Boot CampZ nami dowiesz się jak przygotować sie do Runmageddonu!

 

 

partnerzy:

                        SUPERfeet             logo salomon time to play                    

               OK system              Fit Profit              

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.