Metamorfoza w 90 dni

 

METAMORFOZA W 90 DNI.

Jak bardzo możesz zmienić swoje ciało w trzy miesiące?


 

12 Tygodniowe Wyzwanie to 90-dniowa transformacja, która odmieni Twoje życie!

Jeśli trening nie jest dla ciebie wyzwaniem, nie osiągniesz wymarzonych rezultatów. Niech rok 2019 będzie tym, w którym przejmiesz stery i zobowiążesz się do wzięcia udziału w 12-tygodniowym wyzwaniu, które zmieni wszystko! Nasz plan ćwiczeń i odżywiania pomógł już wielu osobom osiągnąć cele związane ze zdrowiem i sprawnością fizyczną, jednocześnie zmieniając ich umysły i ciała. Rozumiemy, że twoje cele są wyjątkowe, więc niezależnie od tego, czy zamierzasz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wrócić do regularnych treningów, zacząć swoją przygodę z treningami lub po prostu przyjąć zdrowsze nawyki. Dwunasto-tygodniowe wyzwanie wyposaży cię w narzędzia, które pomogą ci osiągnąć wymarzone rezultaty, a wiedza, którą zdobędziesz, pomoże je utrzymać. Bez względu na wiek, poziom sprawności czy wcześniejsze doświadczenie na siłowni, mamy wyzwanie, które będzie pasować idealnie do twoich potrzeb. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy system, który ma na celu zmaksymalizować twoje rezultaty i pomóc ci przejść przez drogę pełną niejasności, pytań i wątpliwości. 

Wielu z nas chce zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, ale brakuje nam wsparcia i motywacji. Często zdarza się tak, że podpisujemy roczny kontrakt z siłownią, a po kilku tygodniach rezygnujemy, ponieważ brak nam wsparcia i pomysłu. Treningi personalne wydają się usługą VIP, gdyż ceny takich treningów mogą sięgać setki złotych za godzinę pracy z trenerem... Boot Camp Polska łamie schematy, ponieważ uważamy, że zdrowie nie powinno być zarezerwowane tylko dla VIP-ów. Nasz program został stworzony z myślą o wszystkich. Jest to forma aktywności, o jakiej kluby fitness nie mają pojęcia. Ten system nie jest kolejnym nudnym programem treningowym, z którego zrezygnujemy po kilku tygodniach... Jaki klub fitness zaoferuje ci:

✅ Urozmaicony plan treningowy

✅ Nieograniczony kontakt z trenerem i dietetykiem

✅ Spersonalizowany plan żywieniowy

✅ Grupę wsparcia w postaci innych uczestników wyzwania

✅ Wycieczki

✅ Treningi specjalne 

I wiele, wiele więcej! Nie oczekujemy od ciebie długoterminowych zobowiązań, to tylko 12 tygodni, które będą twoją najlepszą inwestycją, inwestycją w siebie!

  

Ile to już razy próbowaliśmy wypracować wspaniałą sylwetkę? 5, 10, 20 razy? Dlaczego się nie udało? Przecież trenowaliśmy, staraliśmy się zdrowo odżywiać, a i tak skończyło się, jak zawsze. Frustracją i brakiem rezultatów... Wszyscy znamy to uczucie... Jednak tym razem będzie inaczej, tym razem doprowadzisz sprawę do końca i w końcu osiągniesz wymarzone efekty!

 

             

 

Poprzez lata pracy zdołaliśmy zidentyfikować kilka zależności, które wpływały na brak rezultatów u naszych podopiecznych. Jedne z najistotniejszych to:

 

KOMFORT

NASTAWIENIE PSYCHICZNE 

SYSTEMATYCZNOŚĆ 

POKONYWANIE WŁASNYCH SŁABOŚCI 

RÓŻNORODNOŚĆ 

PRZYNALEŻNOŚĆ 

WSPARCIE 

 

Jest to siedem kluczowych elementów, które decydują o tym, czy mamy efekty, czy nie. Czy wytrwamy na naszej drodze, czy nie. Ciekawostką jest to, że brak zaledwie jednego z tych elementów może znacząco wpłynąć na nasz końcowy rezultat.

Jak widzicie osiągnięcie wyznaczonych rezultatów to bardzo skomplikowany proces, na który składa się wiele elementów. Sama świadomość występowania tych czynników daje nam już ogromną przewagę nad samym sobą.

 


 

MISJA BOOT CAMP POLSKA — Naszym głównym celem jest stworzenie każdemu podopiecznemu idealnych warunków do osiągnięcia sukcesu. Boot Camp to rodzaj aktywności fizycznej dla każdego! Jeżeli jesteś osobą, która szuka wyzwań — mamy coś dla ciebie. Jeżeli jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z treningiem — dostosujemy trening do twoich indywidualnych predyspozycji tak, aby dać ci możliwość treningu i rozwoju.

 

 

 

Na treningach stworzymy KOMFORTOWE warunki dla wszystkich naszych podopiecznych. Tutaj nikt nikogo nie ocenia, wspólnie walczymy z przeciwnościami, jakie spotykamy na treningu.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta pomagamy zadbać o pozytywne NASTAWIENIE PSYCHICZNE do całego procesu.

Utrzymujemy kontakt z każdym naszym podopiecznym, dbamy o waszą SYSTEMATYCZNOŚĆ treningową i możesz się spodziewać naszego telefonu, kiedy nie pojawisz się na treningu ;)

Możesz mieć pewność, że dzięki naszym treningom POKONASZ SWOJE SŁABOŚCI i staniesz się silniejszą wersją samego siebie.

Trening to jedna wielka zabawa, nigdy do końca nie wiesz, co cię spotka. RÓŻNORODNOŚĆ treningowa to u nas normalka. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Nasza ekipa od razu da Ci odczuć, że jesteś jej częścią, uczucie więzi i PRZYNALEŻNOŚCI sprawi, że zostaniesz z nami na długie lata.

WSPARCIE ze strony trenera, dietetyka, trenujących, czy można chcieć więcej? Jesteśmy samonapędzającą się maszyna, która nie traci rozpędu.

 W 90 dni możesz przejść przez niesamowitą przemianę! My będziemy czuwać nad przebiegiem tego procesu. Zostało udowodnione, że zaledwie 60 minut aktywności fizycznej, 3 razy w tygodniu potrafią zaowocować niesamowitymi rezultatami sylwetkowymi i poprawą ogólnego stanu zdrowia!

Z dobrym przewodnikiem osiągniesz swój cel. Bez przewodnika, prawdopodobieństwo tego, że się zgubisz, jest spore. Pomyśl, o jakich rezultatach marzysz, uświadom sobie, że możesz to osiągnąć! 

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy potrzebują przewodnika, stworzyliśmy coś specjalnego....

 

Już tej wiosny ruszamy z programem, który zmieni życia wielu osób! Będzie to wyzwanie samego siebie na trzymiesięczny pojedynek, który zakończy się tylko w jeden sposób — WYGRANĄ.

 

Przed uczestnikami będzie kilka etapów:

✔️ Uczestnicy wyzwania przejdą przez wstępny wywiad treningowy i dietetyczny, aby ustalić cele i odpowiednią drogę ich realizacji

✔️ Pomiar składu ciała

- BMI

- Poziom tkanki tłuszczowej

- Poziom tkanki mięśniowej

- Poziom tłuszczu wisceralnego 

- Zawartość wody w organizmie

- Wiek metaboliczny

✔️ Ułożenie spersonalizowanego planu żywieniowego opartego na indywidualnym profilu podopiecznego

✔️ Fitness test — sprawdzenie startowej formy

✔️ Zajęcia Boot Camp 3 razy tygodniowo, 60 minut

✔️ Weryfikacja postępów po 1/2/3 miesiącu wyzwania + pomiary składu ciała

✔️ Fitness test — sprawdzenie formy po 90 dniach

✔️ Przed i Po — Podsumowanie wyzwania

✔️ Świętowanie wspaniałych rezultatów

 

Jak widzicie, dla każdego z was tworzymy idealne warunki, aby osiągnąć swój cel! Pełna opieka trenerska i dietetyczna, będziemy do waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

 

Każdy z uczestników dostanie dostęp do prywatnej grupy na facebooku, gdzie będzie mnóstwo pomocnych informacji i wsparcia. Nasz zespół zadba o waszą motywację i pomoże przejść przez 90 dni wyzwania!


UWAGA! W trosce o naszych podopiecznych i chęci zachować wysoką jakość oferowanej usługi liczba miejsc w wyzwaniu będzie ograniczona. Zapisz się już dziś, aby mieć pewność, że znajdzie się miejsce dla Ciebie!

 


 

Każdy tydzień będzie niósł ze sobą nowe mini wyzwania!

 

Tydzień 1: Wyzwanie „Uwolnij swój potencjał” tydzień pierwszy będzie to czas, kiedy podejmiemy się pierwszych testów Boot Camp Polska.

 

Tydzień 2: Wyzwanie „Cukier wróg” Kolejne wyzwanie, które będzie miało na celu zminimalizowanie spożycia cukrów. Do tego zadania będziemy wykorzystywać aplikację mobilną, która pomoże nam w kontroli spożycia cukru. Każdy z nas będzie się dzielił swoimi wynikami na naszej grupie, a na koniec tygodnia wyłonimy zwycięzcę wyzwania.

Tydzień 3: „Wycieczka” W tym tygodniu jest zaplanowana wycieczka, będzie to oczywiście aktywna forma spędzenia czasu, a także świetna okazja na integrację naszej grupy. 

Tydzień 4: Wyzwanie „Krokomierz” Naszym wyzwaniem w czwartym tygodniu zmagań, będzie osiągnięcie jak największej ilości kroków każdego dnia. Nasze urządzenia mobilne są już wyposażone w aplikacje, które robią to automatycznie w tle. Uczestnicy wyzwania, dostaną konkretne wytyczne jak monitorować kroki. Jak zawsze naszymi zmaganiami będziemy dzielić się z innymi uczestnikami wyzwania, a na koniec tygodnia wyłonimy zwycięzcę.

Tydzień 5: Wyzwanie „Źródło życia” Tydzień piąty będzie tygodniem, w którym będziemy starali się zwiększyć nasze dzienne spożycie wody. Woda jest kluczowym elementem, jeśli chodzi o zdrowie i poprawę wydajności naszego organizmu. Jak wiemy, zaledwie kilkuprocentowe odwodnienie może obniżyć wydajność naszego organizmu nawet o kilkanaście procent! Jak zawsze będziemy do tego zadania wykorzystywali narzędzie mobilne, które ułatwią nam przeprawę przez ten tydzień.

Tydzień 6: „Razem zawsze raźniej” Tydzień szósty, to tydzień, w którym każdy uczestnik wyzwania może przyprowadzić kogoś na trening. Znajomego, koleżankę z pracy, partnera życiowego, będzie to idealna okazja, aby pokazać naszym najbliższym, jak świetnie można spędzić czas na zajęciach Boot Camp Polska.

Tydzień 7: Wyzwanie „Czas dla siebie” Ten tydzień będzie wyjątkowy, będziemy starali się znaleźć codziennie przynajmniej 10 minut dla samych siebie. Będzie to czas bez telefonu, bez znajomych czy rodziny, czas tylko dla ciebie. Zobaczysz jak uzdrawiający wpływ na twój umysł i cało ma zaledwie 10 minut relaksu. Oczywiście otrzymasz wszystkie wytyczne jak się do tego zabrać, a na końcu tygodnia będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami.

Tydzień 8: Wyzwanie „Cierpliwość” To wyzwanie ma na celu wdrążanie pozytywnego nastawienia i skupienie się na sprawach ważnych. Tydzień ósmy będzie tygodniem bez ważenia się. W tym tygodniu zapominamy o wadze, odpuść sobie, nie stresuj się, a rezultaty same do ciebie przyjdą.

Tydzień 9: „Wycieczka” W tym tygodniu jest zaplanowana wycieczka, będzie to oczywiście aktywna forma spędzenia czasu. Będzie to druga wycieczka i mogę wam zagwarantować świetną zabawę!

Tydzień 10: Wyzwanie „Rozluźnij się” Będzie to tydzień, w którym będziemy podążać prostym programem rozciągającym. Ta rutyna treningowa pomoże ci wyrobić giętkość ciała i na pewno wyeliminuje sztywności, które doskwierają nam o poranku. 

Tydzień 11: Wyzwanie „10 tysięcy” Grupowe wyzwanie dziesięciu tysięcy powtórzeń. Ostatnie wyzwanie, nie ograniczmy się tylko do treningu! Celem jest grupowe osiągnięcie 10 tysięcy powtórzeń danego ćwiczenia. Każdy uczestnik będzie starał się zrobić jak najwięcej powtórzeń, a suma wszystkich powtórzeń będzie podliczona na koniec tygodnia. Będziemy dzielić się naszymi osiągnięciami na prywatnej grupie, na facebook'u.

Tydzień 12: „Wznieśmy toast” No i takim o to sposobem dochodzimy do tygodnia dwunastego, na ten tydzień zaplanowany jest wspólny posiłek no i oczywiście świętowanie wspaniałych rezultatów! 12 tygodni to wystarczający czas, aby przejść przez niesamowitą transformację umysłu i ciała. Jeżeli otrzymasz odpowiednie wsparcie i wytyczne, to na pewno odniesiesz sukces! Z Boot Camp Polska staje się to możliwe.A więc, co otrzymasz?

✅ 3-miesięczny pakiet na zajęcia Boot Camp

✅ 3-miesięczna opieka dietetyczna

 Comiesięczna kontrola rezultatów z trenerem i dietetykiem

✅ Spersonalizowany plan żywieniowy uwzględniający (uczulenia, preferencje, choroby)

 Nieograniczony kontakt z dietetykiem i trenerem

 Dostęp do prywatnej grupy na facebooku

 

OFERTA SPECJALNA!

CENA:

Miesięcznie (3 raty):   ̶ ̶3̶9̶7̶  ✔️247zł

Dodatkowe 10% zniżki za płatność z góry:   ̶ ̶1̶1̶9̶7̶zł   ✔️667zł

*Po opłaceniu metamorfozy skontaktujemy się w celu umówienia pierwszej wizyty u dietetyka i omówienia szczegółow wyzwania.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

 


 

Start: Katowice, Poniedziałek 18 Marca 2019

Koniec: Katowice, Poniedziałek 17 Czerwca 2019

 

Do zobaczenia! :) BOOT CAMP POLSKA 

 

Masz pytania? Dzwoń! +48515718163 

 


#2019SezonNaBootCamp

partnerzy:

                        SUPERfeet             logo salomon time to play                    

               OK system              Fit Profit              

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.