BOOT CAMP POLSKA W KLUBACH

 

ZGORZELEC

Euforia fitness

EUFORIA powstała z myślą o Ludziach, którzy kochają sport. To dla Takich Ludzi stworzyliśmy to miejsce. To dla Was ciągle się kształcimy i rozwijamy swoje umiejętności, aby zarażać Was nowymi formami, wprowadzać nowe treningi i każdego dnia wspólnie razem z Wami odkrywać nowe strony świata fitnessu. Jeśli nas jeszcze nie znacie, to zapraszamy, przy dobrej muzyce i jeszcze lepszym treningu możemy poznać się lepiej, polubić i wspólnie spędzać Wasz cenny czas. 

Adres: EUFORIA FITNESS ul. Staszica 8 59-900, Zgorzelec

JAWORZNO

   

ATHLETES FORGE został stworzony z zamiarem pomagania ludziom w osiągnięciu ich celów, prowadzeniu zdrowszego i co za tym idzie bardziej spełnionego życia. Chcemy uświadamiać, że fitness to styl życia. To coś więcej niż zgrabna sylwetka i markowy strój. To sprawność fizyczna, świadomość własnego ciała, energia, dobra kondycja i samopoczucie. Fitness w pełnym tego słowa znaczeniu wpływa na każdą sferę życia. Kompensuje siedzący tryb pracy, sprawia, że świadomie i zdrowo się odżywiamy, że mamy ochotę na ruch i podejmowanie wyzwań, że wybieramy rower zamiast samochodu i schody zamiast windy. Sportowa sylwetka i pozytywne myślenie to "efekty uboczne". 

Tworząc to miejsce chcieliśmy, aby było ono wyjątkowe, aby nie było tylko miejscem kojarzonym z ciężką pracą i potem, ale także relaksem, miejscem gdzie zawiązują się  nowe przyjaźnie, gdzie tworzy się nowa społeczność.

Adres: ATHLETES FORGE, Inwalidów Wojennych 4, Jaworzno

 

Narzędzia i informacje

partnerzy:

    Agisko Powergym     SUPERfeet

Hutnik Warszawa   logo salomon time to play  Runmageddon - będzie piekło!     

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.